The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Avengers Lithuanian RPG
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Siužetas

Go down 
AutoriusPranešimas
Natasha Romanoff
This isn't the life that I wanted , but if I'm in it , I will live it till the end
Natasha Romanoff

Sušaudžiau : 138
Pamylėjo : 0
Prisijungiau : 2013-06-17
Miestas : Manhattan

Siužetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Siužetas   Siužetas EmptyPir. 06 17, 2013 10:26 pm

Taigi veiksmas vyksta trijose planetose - Žemėje , Asgarde ir Midgarde .
Siužetas Tumblr_mijprx4qZ41qlqgbzo4_250Siužetas Tumblr_mijprx4qZ41qlqgbzo6_250 
Žemėje žmonės gyvena įprastą gyvenimą , bet pasitaiko įvairiausių išpuolių nuo kurių mus saugo S.H.I.E.L.D agentai arba kažkas iš The Avengers komandos , jei išpuolis labai didelis , tuomet susirenka visi ir kovoja . Po įvykio kai Lokis su šaltaisiais milžinais iš Jotunheimo norėjo užkariauti Midgardą(Žemę) , visi sužinojo kas dedasi ir kokia padėtis yra visatoje . Taigi kaikurie išmoko apsisaugoti , o kiti tiesiog gyvena toliau tikėdamiesi jog jei kas nors nutiks jiems padės Keršytojai . 
Siužetas Tumblr_m53n2q9IKX1rx4c8co4_250Siužetas Tumblr_m53n2q9IKX1rx4c8co5_250
Asgarde tvyrauja taika , visi gerai sutaria , bet kartais įvyksta išpuolių , nes atsiranda priešų esančių pačiame Asgarde , arba kasnors atvyksta iš Jotunheimo ir sukelia sumaištį . Tie vyrai ar moterys kurie yra kariai , esą labai stiprūs ir turi savo ginklus , moka apsiginti ir apginti savo rasę .
Siužetas Tumblr_m53n2q9IKX1rx4c8co6_250Siužetas Tumblr_m53n2q9IKX1rx4c8co3_250
Taip pat Asgarde yra tiltas per kurį galima keliauti iš vienos palnetos į kitą , jis turi saugotoją , kuris ir perkelia su savo kardu , bet yra ir kitų būtų kaip persikelti , nors tai pagrindinis . 
Siužetas Tumblr_mao6g2V0ej1r5gw45o6_500
Jotunheimas tai vieta kurioje gyvena šaltieji milžinai arba pusiau žmonės turintys šaltųjų genų . Milžinai dažniausiai paklūsta karaliaus nurodymams ir turi galių , kaip sušaldyti ką nors . Dažniausiai būna blogi , bet atsiranda ir gerų . Pusiau žmonės (kaip Lokis) yra taip pat fizikai stiprūs , dauguma norintys to paties ko ir šaltieji milžinai , bet tie kurie yra geranoriški gyvena paprastą gyvenimą , bet kadangi ten nėra tam tikrų vietų , kad išgyventi paprastam žmogui , tai dažniausiai yra persikeliama į Žemę . Ten yra apleistos vietovės , visuomet šalta , nes vienintelis metų laikas toje planetoje - žiema .
Jie turi ginklą , kuris leidžia labai galingą šaltį ir kuriuo galima teleportuotis . Dabar jis Asgarde , nes šaltieji milžinai nori padaryti su juo pikta , o Asgardiečiai to neleidžia . Bet šaltieji vis kėsinasi jį pavogti 
_______________________________________________________________________
Dabar padėtis yra tokia , kad po karo su šaltaisiais milžinais ir Lokiu , Thor'as jį parsigabeno į Asgardą , bet eilinį kartą išdavęs jį Lokis dabar randasi velniai žino kur ir gali vėl planuoti kokį nors šėtonišką planą , kaip pakenkti žmonijai , taip pat ir šaltieji milžinai neatsilieka ir mąsto kaip vėl patekti į Midgardą(Žemę) ir ją nusiaubti . Visa padėtis priklauso nuo jūsų , kas nori gali palikti The Avengers komandą , bet kas nori negali prisijungti , nebent yra laisva vieta komandoje . į S.H.I.E.L.D agentai taip pat yra atrenkami , jei registruojatės jais - tai malonėkit susikurti paaiškinimą kaip ten atsiradot . Iš paprastų agentų ar geradarių žmonių įmanoma pereiti į S.H.I.E.L.D organizaciją su atranka arba jei jie jus pastebėjo jog darote gerą , vadovybei pasitarus , galite būti priimti . Jei norite pakliūti į S.H.I.E.L.D vadovybę , reiškitės tam tikroje temoje . Taip pat išpuolius ar visa kita galite planuoti renginių temoje . Agentas Phill Coulson išgyveno ,visi manė , kad jis miręs , bet pasirodo jog ligoninėje jį atgaivino ir išgydė . Ir noriu priminti , kad visas veiksmas priklauso nuo jūsų , ką padarysite , tas ir įvyks . Neviskas turi vykti pagal filmą .
Atgal į viršų Go down
http://precioustragedy.forumlt.com/
 
Siužetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Avengers :: WELCOME ! :: Kol dar neišėjai , MES TURIM SAUSAINIŲ !-
Pereiti į: