The Avengers Lithuanian RPG
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Grupių aprašymai

Go down 
AutoriusPranešimas
Natasha Romanoff
This isn't the life that I wanted , but if I'm in it , I will live it till the end
avatar

Sušaudžiau : 138
Pamylėjo : 0
Prisijungiau : 2013-06-17
Miestas : Manhattan

RašytiTemos pavadinimas: Grupių aprašymai   Pir. 06 17, 2013 9:52 pm

Tai grupė žmonių , į kurią įeina The Avengers , tai būtų : Iron Man , Thor , Hulk , Hawkeye , Black Widow , Captain America . Kiekvienas iš jų išsiskiria savo gebėjimais . Iron Man - turi kostiumą kuris yra labai didelis žingsnis technologijoje , tame kostiume susideda daugybė ginklų , jo pagalba jis gali skraidyti . Taip pat viduje įmontuota J.A.R.V.I.S sistema , kuri yra kaip kompiuteris , kuris padeda . Thor - yra pusdievis (demigod) , turi kūjį , kurio pagalba gali valdyti žaibą , dar yra vadinamas griaustinio dievu . Hulk - yra bandymas padaryti tą patį , ką Tony Stark tėvas padarė Kapitonui Amerikai , bet per klaidą jis tapo žaliu pabaisa . Juo virsta , kai yra įpykęs , turi galingą jėgą . Hawkeye ir Black Widow - profesionalūs S.H.I.E.L.D agentai asasinai , jie yra labai gerai treniruoti , stiprūs ir ištvermingi . Captain America - pirmasis Keršytojas , buvo užšalęs ledyne apie septyniasdešimt metų , bet po pokyčių kuriuos suteikė Tony Stark tėvas , jis išliko gyvas , yra žinoma kaip tikra legenda , stiprus karys , mokantis gerai planuoti strategijas ir kovoti . Ir jie visi sudaro The Avengers komandą , kuri padeda žmonijai kai į Žemę atvyksta svečiai , kurie linki negero .

Tai žmonės kurie priklauso S.H.I.E.L.D organizacijai . Ji susideda iš vadovybės ir agentų . Vadovybė įsakinėja , o agentai vykdo nurodymus . Taip pat kovoja prieš nusikaltėlius ir blogiukus , bet ne prieš tokius stiprius kaip The Avengers , greičiau narplioja įprastus nusikaltimus . Taip pat tyrinėja kitas visatas , po Thor apsilankymo Žemėje , pradėjo kurti ginklus , kurie turėtų galios prieš būtybes iš kitų visatų .

Tai sutvėrimai kurie nori blogo , kaip užkariauti Midgardą(Žemę) , jį sunaikinti ar pavergti . Taip pat priklauso ir įprasti blogiečiai gyvenantys Žemėje , bei norintys blogo S.H.I.E.L.D organizacijai ar The Avengers . Gali būti pusdieviai iš kitų planetų , arba tiesiog žmonės iš Žemės arba Jotunheimo , retai pasitaiko iš Asgardo . 
Žmonės , fiziškai ir psichiškai stipresni už paprastus individus . Vieni yra tiesiog geranoriškai nusiteikę pasiaukoti dėl kitų gerovės , o kiti - agentai dirbantys vieni ir narpliojantys nusikaltimus ar kovojantys su blogiečiais . 

Žmonės žinantys apie viską kas vyksta , po to kai Lokis bandė užkariauti Žemę , yra ir tokių kurie tuo metu sėdėjo namie ir nieko nematė bei negirdėjo , bet tik keletas , nes ten nedalyvavę pamatė tai per žinias , ar tiesiog išėję į lauką ir pamatę suniokotą miestą . Gyvena įprastą gyvenimą , kaikurie moka kautis tam , kad apsisaugotų , bet nieko negelbėja ir tiesiog gyvena sau .Žmonės kurie gyvena Asgarde , kaikurie iš jų kariai , o kaikurie tiesiog paprasti žmonės gyvenantys lyg Žemėje . Žinoma skiriasi jų papročiai ir vietovės , bet viskas labai panašu kaip čia , mūsų planetoje . Tie kurie yra kariai - yra įtin stipūs , turi savas aprangas ir ginklus .Būtybės gyvenančios Jotunheime , daugumos oda yra melsvo atspalvio , bet tų kurie yra palikuoniai Jotunheimians ir Asgardians arba Jotunheimians ir Midgardians(Žemėje gyvenančių žmonių) , jie atrodo lyg žmonės . Tie kurie yra gryni Jotunheimians , jie gali skleisti šaltį , ką nors užšaldyti ir yra pavaldūs karaliui , lyg esą kariai . O pusiau žmonės gyvena laisvai , arba tiesiog persikelia į Midgardą (Žemę) .
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://precioustragedy.forumlt.com/
 
Grupių aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Avengers :: WELCOME ! :: Kol dar neišėjai , MES TURIM SAUSAINIŲ !-
Pereiti į: